Maso - Happy Pet

BARF - přirozené krmení

Vítejte na našich stránkách!

2psi

Jsme malá rodinná firma z Hradce Králové. Přes 20 let máme plemeno BEAUCERON, ale v naší rodině je i Francouzký buldoček, Bílý Švýcarský ovčák,Papillon,  Nova Scotia duck tolling retrívr, dvě kočičky a byl i Velký Švýcarský salašnický pes. Ať malý nebo velký miláček, všichni jsou krmeni syrovým masem - tzv. „BARF“. A jelikož jsme  přesvědčení, že tento přirozený způsob stravy je pro zvířata nejlepší, tak i náš kamenný obchůdek v HK HAPPY PET-Ivana Paštová má trochu jiný sortiment než ostatní.

Místo hromady pytlů u nás najdete 16 mrazáků a v nich úžasné maso od několika firem. K tomu nabízíme i veškeré doplňky BARF a spoustu dalších dobrot, chovatelských potřeb a různé přírodní produkty, nejen pro zvířátka. Objednávku můžete udělat přes náš eshop https://barf.flox.cz/

 

"NAŠE PRÁCE JE ZÁROVEŇ NAŠÍM KONÍČKEM"

vchod

ROZVOZ MASA AŽ K VÁM DOMŮ

Vážení zákazníci, přátelé a kamarádi :-). Máme velkou radost, že vás stále přibývá, že vaši pejsci dostávají přirozenou stravu, a proto pro vás a vaše mazlíky posílíme rozvozy masa v HK a okolí :-)
Rozvoz bude pravidelně každé pondělí až pátek od 9 hod do 18 hod a nebo po domluvě .


Nákup nad 1000,- Kč má závoz po HK zdarma :-)


V nabídce je maso od Amose, krmiva Litice, Do psí misky, Krmme, Falco a další. Cenové rozpětí je drůbeží od 25,- Kč/1kg, hovězí od 30,- Kč/1kg, dle druhu. Maso máme kusové, hrubo i jemně mleté, čistá svalovina i s droby , s dršťkou nebo zeleninou. Balení 250g, 500g, 1kg, 2kg .


Náš sortiment = hovězí, kuře, kachna, krůta, králík, zvěřina, jehněčí, skopové, ryby, vepřové i konina.
Z příloh to jsou těstoviny na vaření, těstoviny instantní a ovesné vločky.


Máme i doplňky stravy - oleje, kelpa, pivovarské kvasnice, mikrominerál, hydrolyzovaný kolagen...
Přivezeme i za studena lisované granule Yoggies, nebo 100% masové konzervy Max...


Informace o BARFU a mase jsou na www.maso-happy-pet.cz.
Objednávky přes eshop www.maso-happy-pet.cz  https://barf.flox.cz/
nebo telefonicky 602 130 099

AUTO

Psí Škola Ivana-Výcvik Hrou Happy Pet

Ivana Paštová = trenérka, instruktorka, rozhodčí a majitelka BARF HAPPY PET

Láska ke psům mě provází celý život. V roce 1994 jsme si pořídili osudového psa, našeho prvního Beaucerona, jehož potomky máme dodnes.
Jejich povaha mě vedla k zájmu o zcela jiný přístup v jejich výchově a výcviku, než bylo tehdy běžné.
"Klasický cvičák" - to nebylo nic pro nás.
A tak jsem se začala vzdělávat v tomto oboru. Nejprve v zahraničí a poté i u nás v ČR na různých seminářích, z knih a ze zkušeností jiných, kteří už věděli, že vychovávat a cvičit psy tzv. pozitivní metodou, je to správné.
V roce 2016 jsem založila Psí Školu  Ivana-Výcvik Hrou Happy Pet a začala vychovávat a cvičit psy formou her - pozitivně. S postupem času jsem získala certifikát rozhodčího pro sport ODG PULLER, certifikát poradce HERSENWERKU II.stupně, Holandský certifikát pro HOOPERS a kurz 1.2.3. Tellington TTouchCZ.
V roce 2018 jsem přidala další sport – DOG PADDLEBOARD CZ, ke kterému mě přivedla moje velká vášeň k vodě. Paddleboard (sup) byla láska na první pohled. V Holandsku jsem byla na lekci u ikSUP, poté jsem se v Čechách absolvovala kurz na divoké vodě u PAD Boards Davida Stolína,ve Španělsku na moři a dnes učím jízdu na boardu jak páníčky, tak i jejich pejsky.
Miluji svoji práci.

Pes je skutečně nejlepší přítel člověka

pes

Všude spolu :-)

Dafi

DOG PADDLEBOARD

sup

HOOPERS je sport pro každého

Hoo

DOG PULLER " výcvik hrou "

v

HERSENWERK

HER

Může být s Vámi kdekoliv

pes

Naši mazánci

p